Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gültekin Gencer'den Başkan Ali Öztürk'e sert tepki!

Gültekin Gencer'den Başkan Ali Öztürk'e sert tepki!

Antalyaspor Kulübü eski Başkanı Gültekin Gencer, Eto'o transferi nedeniyle kendisini eleştiren Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk'e tepki göstererek, "Antalyaspor için neler yaptığımı kamuoyunun takdirine bırakıyorum" dedi.

20.08.2016 18:22

Antalyaspor Kulübü eski Başkanı Gültekin Gencer, Eto'o transferi nedeniyle kendisini eleştiren halefi Ali Şafak Öztürk'e tepki göstererek, "Antalyaspor için neler yaptığımı kamuoyunun takdirine bırakıyorum" dedi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün dün düzenlediği basın toplantısında, Eto'o transferi başta olmak üzere kulübün mali yapısıyla ilgili eleştirdiği eski Başkan Gültekin Gencer, yazılı açıklama yaparak cevap verdi.

Gültekin Gencer, açıklamasında şunları kaydetti:
"Antalyaspor için neler yaptığımızı ve neleri yapacağımızı kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Benim Antalyasporlu olma sorumluluğum, bir gün sonraki maçı düşünerek cevap hakkımı ertelemeyi gerektiriyor. Kişisel beklentileri olanlar, bu makamın sorumluluğunu ve oturdukları makamı hakketmeden 'atanmış' olmalarını unutuyor."

'KULÜP YÖNETMEK, ŞİRKET YÖNETMEYE BENZEMEZ'Gültekin Gencer, açıklamasını, "Kulüp yönetmekle, kendi şirketlerini yönetmeyi karıştırmasınlar. 9,5 milyon dolar bütçe açığı ile aldığımız yönetimi 5 milyon dolar bütçe açığı ile devrettik. Antalyaspor'un tarihinde yakaladığı bu fırsatı 'stadı, tesisleri ve ligi güzel bir yerde tamamlamış, reytingi yüksek bir takımı' değerlendirmek yerine devamlı basın önünde kötü niyetli ifadeler kullanılmasını manidar görmekteyim. Antalyaspor'un kapısına kilit vurmaya hiç kimsenin gücü yetmedi, yetmez. Şimdilik kamuoyunun dikkatine sunuyorum" ifadeleriyle tamamladı.

Yorumlar | 0
üye profil