Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
G.Saraylı yöneticiden sert sözler...

G.Saraylı yöneticiden sert sözler...

Galatasaraylı yönetici Nazifoğlu; 'Takımı Sneijder mi yapıyor?' sorularını sert bir dille yanıtladı...

28.09.2016 08:50

Galatasaray'da, futbolla ilgili konularda yönetim kurulu adına açıklamalarda bulunan Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Özellikle Fatih Terim-Arda Turan krizine ilişkin çarpıcı yorumlar yapan Nazifoğlu, şunları söyledi:

'Riekerink işi bilmiyor' diyenlere...
Riekerink bu işi iyi bilmiyor diyorlar. İyi ki bu işi iyi bilmiyor. Bilse demek ki neler yapacak? Hiçbir derbiyi kaybetmemiş, adamın mağlubiyeti yok. Oyuncu değişiklikleri konusunda Riekerink’i eleştiriyorlar. Kulübede Messi vardı da Riekerink mi onu oynatmadı? ‘Sneijder’ı neden çıkarmadı’ diyorlar. Sneijder’ı alsa ‘Korktu’ diyeceklerdi. Hocamız sahipsiz değil.

'Sneijder'in haddine mi kadro yapmak?'
Galatasaray’ı karıştırmaya çalışıyorlar. Hocamıza ‘Takımı Sneijder mi yapıyor” diye bir soru sorulamaz. Sneijder’in haddine mi kadro yapmak? Herkes yerini bilecek. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Hoca hocalığını, futbolcu futbolculuğunu, yönetici de yöneticiliğini yapacak.

Beşiktaşlılara...

Derbiden Florya’ya dönerken çok üzgündük. Otobüste çıt çıkmadı. Fakat bir taraftan da seviniyorum. En önemli rakibimize sahayı dar ettik. Deplasmandan 1 puanla döndük. 2 bin 100 taraftarımız Beşiktaşlıları susturdu. O aslanlara çok teşekkür ediyorum.

'Serdar Aziz iyi oynayınca görüşelim'
Serdar Aziz’i ben transfer ettim. Ona inanıyorum. Derbide onu aradık. Sakatlık konusunu da geçsinler. Serdar iyi oynamaya başlayınca beni unutmasınlar. Tolga ve Eren de kötüyken eleştirildim. Şimdi her şey ortada. G.Saray’da futbolun yüzü ve sesiyim. Başkan ‘konuşacaksın’ dedi, konuşuyorum. Ayhan Akman ve Orhan Atik’in Riekerink’le iletişim sorunu var. Kısa sürede çözeceğiz.

'Selçuk İnan eskisi gibi değil'
Selçuk İnan son dönemdeki haberlerden biraz etkilendi. Onda yılların yorgunluğu var. Milli Takım’a çağrılmaması da onu çok üzdü. Fakat Selçuk bizim kaptanımız ve çok önemli bir oyuncumuz. Selçuk ilk geldiği yıl öyle bir performans sergiledi ki artık herkes öyle bir oyun bekliyor.

Yorumlar | 0
üye profil