G.Saray’dan teklif gelince Beşiktaş kapısını kapattım

G.Saray’dan teklif gelince Beşiktaş kapısını kapattım

“Beşiktaş ile görüşmeler oldu ancak G.Saray’dan teklif geldikten sonra benim için yön belliydi. Beşiktaş kapısını kapattım. Bana verilen şansın karşılığını sahada verecegim.”

G.SARAY, Kasımpaşa’dan transfer ettiği Türk asıllı İsviçreli futbolcu Eren Derdiyok’u resmen renklerine bağladı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen ve Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu’nun da katıldığı törende 28 yaşındaki forvet, kendisini 3 yıllığına sarı kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı ve şunları söyledi...

Mutluyum. Küçüklükten beri hayal ettiğim kulüpteyim. Gerçekten çok sevinçliyim. Bana verilen şansın karşılığını sahada en iyi şekilde vermek istiyorum.

“DESTEĞE İHTİYACIM VAR”
Beşiktaş ile görüşmeler oldu ancak Galatasaray’dan teklif geldikten sonra benim için yön belliydi. Hedefim G.Saray’da oynamaktı. O yüzden diğer kapı kapanmıştı benim için. Biz de bu şekilde ilerledik.◊ Türkiye’nin en büyük camiasına geldim. Kesinlikle yukarıya oynayacağız. Tek hedefim şampiyonluk. Bunun için de taraftarlarımızla tek yumruk olup başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Taraftarların desteğine ihtiyacımız var. Elimizden geleni yapacağız.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 06/08/2016 01:13:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin