Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray yorumcuların yüzünü kızarttı

Galatasaray'a şampiyonluk yarışında şans tanımayan ünlü spor yorumcuları Rıdvan Dilmen, Mehmet Demirkol ve Sergen Yalçın yanıldı.

26.05.2015 14:56

Galatasaray'a şampiyonluk yarışında şans tanımayan ünlü sporyorumcuları Rıdvan Dilmen, Mehmet Demirkol ve Sergen Yalçın yanıldı. 

Başta Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın ve Mehmet Demirkol olmak üzere bazı ünlü yorumcular Beşiktaş'ı favori gördüklerini sezon boyunca sık sık dile getirmişti ancak tahminleri tutmadı.

İşte yorumcuların sezon boyunca yaptığı o açıklamalar: 

''Şampiyonluğun en büyük adayı Beşiktaş''

Ntvsporyorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın 1-0'lık Balıkesir galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada şunları söylemişti: ''Beşiktaş'ın zorlanması çok doğal. Geçen hafta Eskişehir'de iki maçlık efor sarfettiler ve ardından Londra'da yüksek tempolu bir maç oynadılar. 3 deplasman maçını kazanması çok önemli. İç sahadaki sıkıntısını çözerse Beşiktaş, görünen o ki şampiyonluğun en büyük adayı.''  

Sezon başında yorumculuk yapan, daha sonra Sivasspor'un başına geçen Sergen Yalçın ise Galatasaray' şans tanımamıştı.

1 numaralı adayım Beşiktaş

Ntvspor'un bir başka yorumcusu Mehmet Demirkol da tahmini tutmayan bir başka yorumcu oldu. Demirkol sezon boyunca Beşiktaş'ın 1 numaralı şampiyonluk adayı olduğunu söylemişti.

İşte Demirkol'un o açıklamaları:

Mehmet Demirkol, ''Spor Servisi'' programında yaptığı açıklamada, ''Benim 1 numaralı şampiyonluk adayım Beşiktaş. Fenerbahçe ile Galatasaray 10 yıldır dövüşüyorlar. Beşiktaş akıllı davranabilirse sürekli boğuşan birbirlerine zıt iki kutup arasından sıyrılabilir. Yani biz bundan 10 yıl sonra bir bakarız Beşiktaş tek başına kalmış. Olur mu öyle demeyin. Benim babam maça giderken en fazla taraftar Beşiktaş ile Fenerbahçe'de varmış, Galatasaray'ın yokmuş. Bunlar değişir. Beşiktaş doğru adımlar atarsa ki öyle görünüyor, bu çarpışmanın içinden çıkabilir.'' demişti. 

Yorumlar | 0
üye profil