Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

G.Saray sezon sonu Bruma'yı satıyor...

Galatasaray yönetimi kontratını uzatmak istemeyen Bruma'yı sezon sonu satmaya karar verdi...

20.02.2017 12:37

Galatasaray ile kontratını uzatmaya yanaşmayan Portekizli yetenek sezon sonunda satılıyor. Portekizli yıldızın menajeriyle yapılan görüşmelerden sonuç alamayan yönetim, bir sonraki yıl serbest kalacak genç yeteneği sezon sonunda satarak para kazanmak istiyor.

Yönetim kararını verdi
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü IgorTudor'un Rize deplasmanına götürmediği Bruma'nın sözleşme imzalamaya yanaşmadığı için sezon sonunda satılmasına karar verildiği ortaya çıktı.

Portekizli yıldızın 2017-18 sezonunun sonunda sona erecek sözleşmesini uzatmak için bir süredir menajeriyle pazarlık halinde olan Özbek yönetimi, görüşmelerden sonuç alamadı. Bunun üzerine gelecek sezonun sonunda serbest kalacak oyuncuyu bedavaya kaptırmak istemeyen sarı kırmızılı kurmayların 23 yaşındaki yıldıza gelecek tekliflerin değerlendirilmesi kararı aldıkları ve cazip bir öneri gelmesi durumunda Bruma'yı satacakları öğrenildi.

Yönetimin hedefi 20 milyon Euro
Ünal Aysal döneminde 10 milyon Euro artı bonuslarla transfer ettiği Bruma'dan kar etmek isteyen Galatasaray, genç oyuncuyu en az 20 milyon Euro'luk bir bedelle satmayı planlıyor. Yeni hocasının kendisini Rize'ye götürmemesi üzerine büyük bir şok yaşayan Bruma'nın da sezon sonunda ayrılık hazırlığı yaptığı ve İngiltere'ye transfer olmak istediği kaydedildi.

Yorumlar | 0
üye profil