Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

G.Saray'ın parolası: 3 kupa

Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink ve kaptan Selçuk İnan, Süper Kupa maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundular.

12.08.2016 20:44

"Bu sezon hedefimiz 3 kupayı da almak. Bu kupayı alarak başlayacağız. Kaptanımız Selçuk sayısız kupa kazandı. Yarın umarım müzesine bir kupa daha kazandırır." 

"Öncelikle yeni arkadaşlarımızın aramızda olmasından dolayı çok mutluyum. Bruma'nın takımda kalması da beni sevindiren diğer bir etken oldu. Yarın ilk 11'de hangi isimlerin olacağını göreceğiz." 

"Geçen sene kısa ve zor bir dönemde göreve geldim. Bu süreçte oyuncularımla birbirimizi tanımamız gerekiyordu. Geçen yılı en verimli şekilde geçirdiğimizi düşünüyorum. O yüzden bu sezona sıfırdan başlamıyoruz." 

G.Saray'ın kaptanı Selçuk İnan'ın ise açıklaması şöyle; 

"Artık oyuncularım benim istediklerimi, stilimi anlamış durumdalar ve bu da bizim için oldukça önemli bir nokta. Atletico Madrid maçının iptal olması bizim açımızdan oldukça kötü oldu. Yarınki maç seviyemizi de görmemiz açısından önemli."

"Bu statta benim de çok güzel anılarım var. Umarım yarın da buna bir yenisini eklemiş olurum." 

"Artık rakip takım taraftarları stada girebiliyor. Bu büyük bir eksiklikti. Yarınki maç umarım buna örnek olur."

"Kötü olarak yorumladığımız geçen sezonda bile bir kupa kazandık. Bu büyük bir takımın ortaya koyması gereken duruştur.Artık geçen sezondan daha kötü bir dönem geçiremeyiz. Bunların hepsi bir tecrübedir. Bu sezon şampiyonluğu hedefliyoruz."

"Melo'yla iyi bir uyum sergilediğimiz gerçek. Ancak Melo'nun açığının kapatlıp kapatılmadığını ben yorumlayamam. Tolga çok iyi ve becerikli bir oyuncu. Umarım kulübümüzde başarılı olacak ve şikayetleri sona erdirecektir."

"Konya'da insanlar futbolu sevdiklerini o kadar gösteriyorlar ki, güzel ve mutlu anları yaşamak da onlara nasip oldu.".

Yorumlar | 0
üye profil