Galatasaray'da beklenen ayrılık! Bonservis bedeli...

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2016 16:34
Değiştirme Tarihi: 06.01.2016 16:44

Galatasaray, Alman futbolcusu Kevin Grosskreutz'un transferi konusunda Stuttgart'la her konuda anlaştı. Grosskreutz'un Stuttgart'a transferinin kısa bir süre sonrasında resmen açıklanması beklenirken, bonservis bedelinin 2,6 milyon Euro olması bekleniyor.

Galatasaray, Bundesliga ekiplerinden Stuttgart'la, Alman futbolcusu Kevin Grosskreutz'un transferi konusunda anlaşmaya vardı.

Sezon başında Borussia Dormund'dan transfer edilen, ancak işlemlerin yetişememesi nedeniyle Sarı-Kırmızılı formayı ilk yarıda giyemeyen Kevin Grosskreutz, böylecek Türkiye kariyerini maç yapmadan noktaladı.

6 ay boyunca Sarı-Kırmızılılar'da yalnızca antrenmanlara çıkan Alman futbolcu, ailesini özlediğini öne sürerek Galatasaray'dan ayrılmak istediğini açıklamış ve ülkesine dönmüştü.

Geçtiğimiz hafta Bundesliga ekiplerinden Stuttgart için sağlık kontrolünden geçen Grosskreutz, takımla birlikte dün Antalya'ya kampa gelmiş ve antrenman fotoğrafları yayınlanmıştı.

Grosskreutz'un Stuttgart'a transferinin kısa bir süre sonrasında resmen açıklanması beklenirken, bonservis bedelinin 2,6 milyon Euro olması bekleniyor.