Gözler Arda Turan'da

İspanyollar Real Madrid karşısında Atletico'nun kilit isminin Arda Turan olacağı konusunda fikir birliğine vardı, Simeone de kararını verdi.

Yayınlanma Tarihi: 07.02.2015 14:15
Değiştirme Tarihi: 07.02.2015 14:15
Gözler Arda Turan'da

La Liga'da günün maçına saatler kala gözler Arda Turan'ın üzerine çevrildi. İspanyol basını Real Madrid karşısında Atletico Madrid'in en önemli silahının Arda olacağını yazdı.
 
Marca gazetesi, geçen haftaki Eibar maçında oynayamayan oyuncuyu hocası Diego Simeone'nin bu hafta ilk 11'de oynatmaya karar verdiğini duyurdu. Ligin ilk yarısında 2-1 kazanılan Real maçında Arda'nın galibiyeti getiren golü attığı, oyuncunun Barcelona maçlarında da oldukça etkili görüldüğüne dikkat çekildi.
 
Arda'nın büyük maçlarda kilit olma misyonundan yararlanmak isteyen Arjantinli çalıştırıcının oyuncusunun bu yönünden zorlu karşılaşmada yararlanmak istediği ifade edildi.
 
Planetadeporte internet sitesi ise oyuncunun krampon atma olayına gönderme yaparak esprili bir başlık kullandı. "Arda kramponlar ayağındayken Real'e karşı sihrini kullanmalı" ifadesi kullanılarak oyuncunun bu maçtaki önemine dikkat çekildi, "Real Madrid savunmasını bu maçta Arda'nın açması bekleniyor. Maçın gidişatını değiştirebilir" denildi. 
 

İlgili Sayfalar: Spor