Göksenin Köksal'ın Çoraplarını Sıyırıp Küfredince Taraftarları Çıldırttı

Göksenin Köksal'ın Çoraplarını Sıyırıp Küfredince Taraftarları Çıldırttı
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2016 10:31 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2016 10:31

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde Göksenin Köksal'ın bacağını kaldırarak çoraplarını sıyırması tepkiye sebep oldu, küfrettiği iddiası da ortaya çıkınca taraftarlar çıldırdı.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbide Göksenin Köksal ile Sarı-Lacivertli taraftarlar arasında gerginlik çıktı. O anların görüntüleri ortaya çıktı.

Fenerbahçeli taraftarlar Göksenin Köksal, kenara gelince 'Tweet atsana' şeklinde tezahürat yaptı.

Bunun ardından Göksenin bacağını reklam alanının olduğu bölüme kaldırarak çoraplarını sıyırdı. Ardından ise oyuncunun tribüne dönerek küfür ettiği iddia edildi.

TARAFTARLAR ÇILDIRDI

Pota arkasında bulunan Sarı-Lacivertli taraftarlar ise adeta çıldırdı ve Galatasaray benchinin olduğu bölüme doğru hareketlendi.

Fenerbahçe'nin başantrenörü Obradovic, hemen olayın olduğu bölüme koşarak taraftarları sakinleştirmeye çalıştı. Başkan Aziz Yıldırım da bunun bir tahrik olduğunu öne sürerek anons yaptı ve tribünleri sakin olmaya davet etti.

GÖKSENİN: KÜFÜR ETMEDİM

Galatasaray Odeabank'ın tecrübeli oyuncusu Göksenin Köksal, açıklamalarda bulundu.

Göksenin Köksal, "Herhalde ben Galatasaray'ın evladı gibi olduğum için bunu yapıyorlar. Geçen seneden kalan, üçlük attıktan sonra yaptığım 3 işareti nedeniyle içlerinde kalan bir şey nedeniyle herhalde bunlar" diye konuştu.

Daha sonra Beyaz TV'deki Beyaz Futbol programına röportaj veren oyuncu "Bu bir derbi, bu tepkiler giydiğim 61 numaralı formadan da olabilir Galatasaray altyapısından çıkan bir oyuncu olduğumdan dolayı da. Bana çok küfür ediliyor ama ben aldığım aile ve Galatasaray terbiyesi gereği bu küfürlere karşılık vermiyorum. Sonuçta biz profesyonel oyuncularız ben bana verilen görevi yapıyorum. Fenerbahçe iyi bir takım ama basketbolda olmaması gereken şeyler bunlar, benim onlara karşı kesinlikle kasti bir tavrım yok" dedi.

Spor Toto Süper Lig Maç Sonuçları ve Puan Durumu