Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gökhan Töre sakatlığı nedeniyle 5 hafta forma giyemeyecek

Gökhan Töre sakatlığı nedeniyle 5 hafta forma giyemeyecek

Sezon başında kiralık olarak Beşiktaş'tan West Ham United'a giden Gökhan Töre, kötü performansı nedeniyle gördüğü tepkiden sonra bir de sakatlandı.

11.10.2016 11:30

Sezon başında kiralık olarak West Ham United'a giden ancak beklenen performansı gösteremeyerek, İngiliz taraftarların büyük tepkisini çeken Gökhan Töre'ye bir darbe daha geldi.

Gökhan Töre geçirdiği sakatlık nedeniyle 5 hafta sahalardan uzak kalacak. Futbolcunun ocak ayından bile önce Beşiktaş'a geri gönderilebileceği belirtildi.  

West Ham United, Gökhan Töre'den gelen kötü haberle sarsıldı. 24 yaşındaki futbolcunun, bacağın üst bölümünde yer alan uyluk bölgesinden geçirdiği sakatlık nedeniyle 5 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.  Beşiktaş'tan 3 milyon euro karşılığında kiralanan ve 13 milyon euro satın alma bedeli bulunan oyuncunun performansı beğenilmedi. 

Form düşüklüğü veya sakatlık sorunlarının sürmesi durumunda sezon sonu beklenmeden erken dönüşün gündeme geleceği iddia edildi. 

The Sun, "Bu durumda Slaven Bilic onu, ocak transfer penceresi açılmadan geri göndermenin yolunu arayacak" ifadesini kullandı. Kiralama bedelinin ise çoktan siyah-beyazlılara ödendiği hatırlatıldı.    

Yorumlar | 0
üye profil