Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gökhan Gönül'ün arkadaşlarına F.Bahçe maçından önce yaptığı konuşma

Kadıköy'de Feberbaçe'ye konuk olan Beşiktaş'ta, futbolculara sahaya çıkmadan önce motive konuşmasını bu kez Gökhan Gönül yaptı.

05.12.2016 12:12

Beşiktaş'ta her maç öncesi soyunma odasında gelenek haline gelen maç konuşmasını bu kez Gökhan Gönül'ün yapmasını istedi. 

Dokuz yıl Fenerbahçe forması giyen Gökhan Gönül yaptığı konuşmada,Fenerbhaçe maçını bütün takım için önemli olduğunu fakat kendisi için ayrı önem taşıyan bir maç olduğunu ifade ederek, “Büyük Beşiktaş taraftarı da burada, onlarla beraberiz. Buradan başımız dik ayrılalım. Biz çok iyi bir takımız. Size güveniyorum. Çıkıp iyi oynayalım ve camiamızın yüzünü kara çıkarmayalım" sözleriyle arkadaşlarını motive etti.

İşte Gökhan Gönül'ün maçtan önce yaptığı o konuşmadan öne çıkanlar...

Hocasının bu çıkışı sonrası kısa bir şaşkınlık yaşayan Gökhan ise "Yok hocam. Herkesin söylediği, ağzından çıkan iyi ya da kötü ne varsa kendisini bağlar. Her türlü şartta görevimi yapacağım. Her ne olursa olsun bu formayı asla kendi isteğim ile çıkarmam" dedi. Bütün takımın gözü önünde yaşanan bu diyalog sonrası soyunma odasında müthiş bir alkış koptu.

Beşiktaş kamuoyu tarafından derbide gecenin adamı seçilen Gökhan Gönül, protokol tribünündeki tartışmalara dahi konu oldu. Fenerbahçeli yöneticilerin oyuncuyla ilgili sözlü sataşmalarına siyah beyazlıların bir süre yanıt vermediği, daha sonra İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin dayanamayarak ''Ayıp ayıp! Buradaki bu atmosferi Gökhan Gönül kaldırabiliyorsa, siz Fenerbahçelilerin hayli hayli kaldırmanız lazım'' dediği ifade edildi.

Yorumlar | 0
üye profil