Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gökhan Gönül'ün alacağı yıllık ücret...

Fenerbahçe ile bağlarını koparan Gökhan Gönül'ün yeni takımından alacağı ücretler de belli oldu.

26.06.2016 15:27

A Milli Takım'ın EURO 2016'ya havlu atmasının ardından herkes Fenerbahçe ile bağlarını koparan Gökhan Gönül'ün yeni takımına imzayı atıyor. İşte Gökhan Gönül'ün alacağı imza parası ve yıllık ücreti...

Beşiktaş'ın, geleceğiyle ilgili olarak geçen hafta yaptığı açıklamada, “Şu anda Türkiye formasıyla Euro 2016’da mücadele ediyorum. Tek düşündüğüm şey milli takımın başarısı. Kariyerimi turnuva sonrasında şekillendireceğim” sözlerini sarf eden 31 yaşındaki sağ bekle, Ay-Yıldızlılar’ın kupadan elenmesi sonrasında gelecek hafta sonuna kadar anlaşması bekleniyor.

3 yıllık imza! 2 milyon Euro imza parası...
Beşiktaşlı yapan sözleşmeyi imzalattığı öğrenildi. Gökhan Gönül, Beşiktaş'la 3 senelik anlaşmaya vardı. Yıldız futbolcu bu imza karşılığında, 3 sene içinde ödenmek koşuluyla 2 milyon euro imza parası alacak. Siyah-beyazlılardan senelik 1.7 milyon euro alacak.

20 Temmuz’a yetişecek
Menajeri Ahmet Bulut aracılığıyla Beşiktaş’la el sıkışan Gökhan Gönül’ü, 20 Temmuz’da başlayacak olan yeni sezon kampına yetiştirmeyi planlayan yönetimin, Avusturya kampı öncesinde bu futbolcuya imza töreni yapmayı planladığı bildirildi.

Milli Takım’ın Fransa’daki turnuvadan elenmesinin ardından İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’yle bir araya gelen başarılı futbolcunun, kısa bir tatilin ardından İstanbul’a gelip formayı giymesi bekleniyor.

(Fanatik)

Yorumlar | 0
üye profil