Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gökhan Gönül protestoların ardından ilk kez konuştu

Fenerbahçeli taraftarların sert tepkisine maruz kalan Gökhan Gönül, tepkilere yorum yapmak istemediğini söyledi.

04.12.2016 16:30

Dün akşam oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde, Fenerbahçeli taraftarların sert tepkisine maruz kalan Gökhan Gönül, tepkilere yorum yapmak istemediğini söyledi. Gönül, eski takım arkadaşları ile bir problem yaşamadığınıda vurguladı.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçının en çok konuşulan ismi olan Gökhan Gönül'ün, karşılaşmadan bir gün önce Şenol Güneş'e giderek, "Bana protesto yapılacağını biliyorum ama kendimi hazırladım. Sonuçta bir gün çıkıp orada maç oynayacağım ve o maçın bu maç olmasını istiyorum" dediği iddia edildi. Öte yandan Gökhan, derbi sonrası Fenerbahçeli futbolcular hakkında herhangi bir açıklama yapmadığını, basında çıkan haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; derbide Fenerbahçeli tarfarın sert tepkisine maruz kalan tecrübeli futbolcu Gökhan Gönül, "Ben Kadıköy'deki maçta oynamak istiyorum.Orada bana protesto yapılacağını da biliyorum. Ama kendimi buna hazırladım.Sonuçta bir gün çıkıp orada maç oynayacağım ve o maçın bu maç olmasını istiyorum.Kendimi çok iyi ve çok güçlü hissediyorum. Herkes 'Gökhan Gönül Fenerbahçe Stadı'ndan olumsuz etkilenecek o yüzden yedek kalacak' diyor ama bana güvenmenizi istiyorum'' dediği ifade edildi.

Gökhan Gönül, derbi sonrasında Fenerbahçeli futbolcular hakkında hiç kimseye açıklama yapmadığını, kendi ağzından yapılan haberlerin doğru olmadığını duyurdu.

NTV Spor'a konuşan ve daha sonra tweet atan Gönül, Fenerbahçe'den ayrılık sebeplerini sezon başı açıkladığını ancak insanların o dönem basında çıkan yanlış haberlerden etkilenmiş olabileceğini söyledi ve ekledi:

"Eski takım arkadaşlarıyla bir problem yaşamadım. Kimseyle sorunum yok. Ben Fenerbahçe'den ayrılık sebeplerimi sezon başı açıkladım. Daha fazla konuşmak istemiyorum. O dönem basında yanlış haberler çıktı, insanlar onların etkisinde kalmış olabilir" açıklamasını yaptı."

Yorumlar | 0
üye profil