Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Glory Almanya Kick Boks Festivali 10 Aralık Cumartesi 21.30’da TV8,5’ta

Kick Boks’ta şampiyonlar ligi heyecanı! Glory fırtınası TV8,5 ekranlarında esecek.

08.12.2016 15:55

10 Aralık Cumartesi akşamı Almanya’nın Oberhausen kentinde gerçekleşecek Glory World Serisi’nde Super Fight, Glory 36 Etabı ve Glory Collision karşılaşmaları yapılacak.

Dünya bu maçı bekliyor
Ancak dünya Badr Hari ile Rico Verhoeven arasındaki maçı bekliyor. Her maçı olay olan Faslı Badr Hari, yıllardır beklenen geri dönüşü için imzayı attığı günden beri çok zorlu bir çalışma temposu ile bu dev çarpışmaya hazırlanıyor. Rakibi ise Glory’nin Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Hollandalı Rico Verhoeven. Badr Hari ve Rico Verhoeven arasındaki tarihi maç gecenin ana maçı olacak ve 175 ülkeden canlı olarak yayınlanacak.

Yaşayan efsane ringe çıkacak
Hemen ardından yaşayan Efsane Nieky Holzken unvan koruma maçına çıkacak. Avatar Atakan’ın sıkletinde 77 Kg’da Glory Dünya şampiyonluğunu elinde bulunduran Hollandalı süper star Nieky Holzken de “Glory Collision Çarpışma” gecesinde ringe çıkacak. Holzken’in unvan koruma mücadelesinde rakibi Fransız yıldız Cedric Doumbe olacak.

Nefen kesen mücadeleler canlı yayınla TV8,5’ta
Ayrıca Glory 36 Etabı ve Glory Super Fight serisinde gerçekleşecek turnuvalarda birbirinden yetenekli sporcular şampiyonluk için sahaya çıkacak, bu nefes kesecek mücadelelerin heyecanı canlı yayınla yine TV8,5’ta yaşanacak!

Glory Almanya Kick Boks festivali 10 Aralık Cumartesi 21.30’da canlı yayınla TV8,5’ta!

Yorumlar | 0
üye profil