Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Git aileni ikna et'

"Git aileni ikna et"

Beşiktaş Yönetimi, Jose Sosa’ya kesin kararını vermesi için hafta başına kadar süre tanıdı. Siyah-beyazlılar yıldız oyuncuya ailesiyle görüşmek için Arjantin’e gidebileceğini de bildirdi.

13.07.2016 04:47

Milan’dan aldığı cazip teklif nedeniyle Beşiktaş’tan ayrılmak isteyen ve önceki gece sosyal medya hesabından veda gerekçelerini sıralayan Jose Sosa’ya düşünmesi için önümüzdeki hafta başına kadar süre verildi. Gerekirse ailesini ikna etmek üzere Arjantin’e gidebileceğini başarılı oyuncuya ileten siyah-beyazlı yönetimin bu konuda geri adım atmayacağı öğrenildi.

Milan’dan ciddi bir bonservis bedeli getirmesi durumunda Jose Sosa’ya izin verebileceklerini söyleyen yöneticiler, Arjantinli oyuncuyu şimdilik kadro dışı bırakmayı düşünmüyor. Daha önce Ricardo Quaresma’yı kadro dışı bıraktığında pişman olan Beşiktaşlı yönetciler bu kez daha uzlaşmacı bir tavır sergileyecek.

Sezon bitiminde Beşiktaş’tan ayrılmaya hiç niyeti olmadığı için Sosa’dan böylesine bir tepki beklemeyen siyah-beyazlı yönetim, bu krizi önümüzdeki hafta sonlandırmaya çalışacak.

Şampiyonluğun mimarlarından Jose Sosa, Milan ile Beşiktaş arasındaki görüşmelerin sonuçlanmasını bekliyor.

Yorumlar | 0
üye profil