Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Giresunspor’da Yücel İldiz imzayı attı

Giresunspor’da Yücel İldiz imzayı attı

TFF 1. Lig takımlarından Giresunspor’da teknik direktörlüğe getirilen Yücel İldiz imza atarak göreve başladı.

14.11.2016 14:25

TFF 1. Lig takımlarından Giresunspor’da teknik direktörlüğe getirilen Yücel İldiz imza atarak göreve başladı.

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan yeşil beyazlı ekibin başkanı Mustafa Bozabağ, "10'uncu haftanın sonunda teknik heyet değişikliğine gittik. Eski hocamız Mustafa Kaplan ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Üç günlük görüşmeler sonunda Yücel hocayla anlaşmaya vardık. Yücel hocayı anlatmaya gerek yok. Bu ligin en tecrübeli ve en deneyimli teknik adamlarından biri. Giresunspor'un şartlarını kabul edip bizlerle birlikte olduğu için kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

Giresun şehrinin 45 yıllık hayalinin peşinden koştuklarını kaydeden Bozbağ, "3 sene içerisinde bir üst lig hayali için savaşacağız. Yücel hoca en son şampiyon olan hocadır. Yücel hocamızla bu hayali inşallah gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Giresunspor'un yeni teknik direktörü Yücel İldiz ise, Giresun'da bulunmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Futbolda kolay yoktur. Hele bu grupta hiç kolay yoktur. Mücadele vardır. 5-6 yıl önce Giresunspor'un böyle bir imajı yoktu. Şu anda çok düzenli ve güvenli bir kulüp imajı var. Son derece pozitif gördüğüm için bende pozitif baktım. Benden önce çalışan tüm teknik ekiplere teşekkür ediyorum. Bilgi ve birikimlerimi Giresunspor'un gelişimi için kullanmak üzere buradayım. Umarım Giresunspor'da devamlılığı sağlarız. Giresunspor'da her şey çok olumlu bizler bunu sahaya yansıtacağız. Çok zorlu maçlar oynayacağız. Fazla puan kaybetmeden eksiklikler varsa onları tamamlayacağız, ekibimle beraber elimizden geldiğince camianın destekleriyle Giresunspor'a bir aşama daha atlatmak için çalışacağız."

Açıklamaların ardından Bozbağ, sezon sonuna kadar takımı çalıştıracak Yücel İldiz ile resmi mukaveleyi imzaladı.

Yorumlar | 0
üye profil