Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gignac'tan Galatasaray'a yeşil ışık

Galatasaray Fransız golcü Gignac'ı devre arası transferi için ikna etti. Meksika takımlarından Tigres'de forma giyen yıldız futbolcu "Kulübümle anlaşın" dedi.

15.11.2016 11:10

Galatasaray, geçen sezon son anda gerçekleşmeyen Pierre Gignactransferini bitirmeye bu kez çok yakın. Meksika Ligi takımlarından Tigres'te oynayan Fransız futbolcu, kariyerine Avrupa'da devam etmek istiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu fırsatı iyi değerlendiren sarı-kırmızılılar, Gignac ile temasa geçti ve kulübünde kazandığı rakam olan yıllık 3.6 milyon Euro karşılığında anlaşmaya vardı. Yıldız oyuncunun, “Kulübümle anlaşırsanız devre arasında İstanbul'a gelirim” dediği belirtildi.

Pazarlık derbi sonrası
Bunun üzerine Galatasaray yönetimi, Meksika kulübü yöneticileriyle Fener derbisi sonrası temasa geçmeye karar verdi. Gignac'ı geçen sezon bedavaya transfer eden Tigres'in, oyuncusundan para kazanacak olması nedeniyle satmaya sıcak bakması bekleniyor. Yönetimin ilk hedefi, 2milyon Euro'ya bitirmek. Meksikalılar bunu az bulursa Galatasaray, 3 milyon Euro'ya kadar çıkacak. Gignac'ın, Galatasaray'a gelmek istemesi, pazarlıklarda yönetimin elini güçlendirecek en önemli etken olacak.

Yorumlar | 0
üye profil