Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gerrard da isyan etti...

Gerrard da isyan etti...

Steven Gerrard, Beşiktaş'ın Dinamo Kiev ile karşılaştığı maçta yönetimiyle tepki çeken İskoç hakemi topa tuttu.

07.12.2016 23:49

İskoç hakem Craig Thomson'un Dinamo Kiev maçında Beşiktaş aleyhine verdiği penaltı ve kırmızı kart kararı, İngiliz futbol efsanesi Steven Gerrard'ın da tepkisini çekti.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Dinamo Kiev-Beşiktaş maçını yorumlayan eski İngiliz futbolcu Steven Gerrard, İskoç hakemin haksız bir penaltı kararı verdiğini söyledi.      

Haber ile ilgili metin girin!.

Futbolu bıraktıktan sonra Rio Ferdinand ile bir televizyon kanalında yorumculuk yapmaya başlayan İngiltere Milli Takımı ve Liverpool'un efsane futbolcusu Gerrard, Alman futbolcu Beck'in kırmızı kart gördüğü pozisyonda İskoç hakem Craig Thomson'ın yanlış karar verdiğini savundu.      

Faul kararının siyah-beyazlı takım lehine olması gerektiğini belirten Gerrard, "Beşiktaş için haksız bir karar. Karar farklı olsaydı, maç da farklı olurdu. Dinamo Kiev gibi bir takıma karşı 10 kişi oynayıp 1-0 geride olmak, büyük soru işareti." ifadelerini kullandı.      

44 yaşındaki İskoç hakemin yönetimi İskoç gazetesi Scotsman'da da yer aldı. Gazete, Thomson'ın penaltı ve kırmızı kart kararını, "Gonzalez'in müdahalede bulunduğu Beck, dengesini kaybederek düştü. Beck'in düşmesiyle Gonzalez de kendini yerde bulunca hakem Beşiktaşlı oyuncuya kırmızı kart gösterdi ve penaltı kararı verdi. Craig Thomson'ın bu kararı, tüm izleyenleri şaşırttı. Thomson, verdiği garip kararlarla Türkiye'de bir numaralı halk düşmanı oldu." değerlendirmesiyle okuyucularına aktardı.      

Daily Record gazetesi ise maçla ilgili haberinde eski İtalyan hakem Graziano Cesari'nin meslektaşıyla ilgili "Craig Thomson her zaman felaket bir hakemdir." yorumunu okurlarıyla paylaştı.

Yorumlar | 0
üye profil