Geri dönecek mi? Florentino Perez'den Cristiano Ronaldo açıklaması

Avrupa Süper Ligi'nde yer alacağı bilinen takımlardan Real Madrid'de, Başkan Florentio Perez dikkat çeken açıklamalar yaptı. Cristiano Ronaldo'nun yeniden Real Madrid'e dönüp dönmeyeceğiyle ilgili konuşan Perez, Portekizli yıldızın Juventus ile sözleşmesinin olduğunu ve Ronaldo'nun Real Madrid'e dönmeyeceğini belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 10:54
Değiştirme Tarihi: 20.04.2021 10:54
Geri dönecek mi? Florentino Perez'den Cristiano Ronaldo açıklaması

Hürriyet'te yer alan habere göre, Real Madrid'in Başkanı Florentino Perez, Ronaldo'nun İspanya'ya geri döneceği iddialarına dair El Chiringuito'ya açıklamalarda bulundu. 

Cristiano Ronaldo'nun zamanında Real Madrid'e yaptığı katkıların altını çizen Florentino Perez, Portekizli futbolcunun Juventus ile devam eden kontratı olduğunu söyledi ve şu an için geri dönmesinin söz konusu olmadığını ifade etti.

"JUVENTUS'TA KALIYOR, REAL MADRID'E GERİ DÖNMÜYOR"

Florentino Perez, "Cristiano Ronaldo'yu çok seviyorum ve bu kulübe çok şey kattı ancak Juventus ile sözleşmesi var. Orada kalacak. Real Madrid'e dönmeyecek. Bu hiç mantıklı değil." şeklinde konuştu.

Kylian Mbappe ve Erling Haaland'ın olası transferine de değinen deneyimli başkan, "Real Madrid'in değişikliğe ihtiyacı var. Kylian Mbappe ve bazı iyi futbolcularla ilgileniyoruz. Ancak henüz kendisiyle görüşmedim. Haaland'ın babası ise geldi ve müzemizi ziyaret etti." dedi.

Kaynak: Hürriyet