Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gerçek bir takımdık

Gerçek bir takımdık

“Çok gayret ettik, çok çalıştık, müthiş bir mücadele örneği gösterdik. Manchester United gibi bir takıma 2 gol attık ama 4-5 gol atabilirdik. Bence gerçek bir takım performansı gösterdik”

04.11.2016 02:21

“Çok gayret ettik, çok çalıştık, müthiş bir mücadele örneği gösterdik. Manchester United gibi bir takıma 2 gol attık ama 4-5 gol atabilirdik. Bence gerçek bir takım performansı gösterdik”

F.Bahçe'nin Teknik Direktörü Dick Advocaat, maçtan sonra futbolcularını gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik etti. Hollandalı çalıştırıcı şunları söyledi: "Bence gerçek bir takım performansı gösterdik. Çok gayret ettik, çok çalıştık, müthiş bir mücadele örneği gösterdik. Manchester United gibi bir takıma 2 gol attık, 4-5 tane atabilirdik. Sow harika bir gol attı. Sow'un oynadığı oyun çok iyiydi. Harika da bir gol attı. Manchester United'ın hücum oyuncalarına karşı savunmada doğru pozisyon aldık. Onların koşu kanallarını kapatıp pas trafiğini yok etmemiz gerektiğini söylemiştim. Bunları başarıyla yaptılar. Soyunma odasında herkes çok mutluydu." Advocaat, "Taraftarın Emenike tepkisine kulak verecek misiniz" sorusuna ise "Ben sadece kendimi dinlerim. Emenike o golü atsa kahramandı. Golleri kaçırdı, sinirlenmesi normal" cevabını verdi.

MANŞETLERDE FENERBAHÇE VARİngiliz medyası, Fenerbahçe'nin Manchester United'ı attığı güzel gollerle 2-1 devirmesine geniş yer ayırdı. Teknik direktör Jose Mourinho'ya eleştiriler getiren Ada basınında öne çıkan manşetler ve yorumlar şöyle; Dai ly Mai l: Rooney'nin son dakika eforu yetmedi, Fenerbahçe Sow ve Lens'in süper vuruşlarıyla Mou'nun adamlarını devirdi. BBC: Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe, Manchester United'i yenmeyi bildi. Mirr or: Mourinho'nun kederi Türkiye yenilgisiyle katlandı. The Telegra ph: Geç mücadele yetmedi, iki muhteşem gol United'ı aşağıya indirdi.

2Manchester United'a karşı kariyerinde 4 maç bulunan Dirk Advocaat, bu karşılaşmalarda 2 galibiyet alırken, 2 maçtan da yenilgiyle ayrıldı.

Yorumlar | 0
üye profil