Gençlerbirliği'nden Giovanni Sio açıklaması: Kan değerlerinde standart dışı değerler saptanmıştır

Gençlerbirliği forması giyen ve Konyaspor ile oynanan maç sonrası rahatsızlanan Fransız futbolcu Giovanni Sio ile ilgili Gençlerbirliği kulübünden açıklama yapıldı. Yapılan tetkiklerde kan değerlerinde standart dışı değerler saptanan Giovanni Sio'ya ileri seviye kontroller yapılacağı belirtildi. Bu açıklama sonrası Giovanni Sio'un hastalığı ne? sorusu akıllara geldi. İHA'nın haberine göre Sio'nun rahatsızlığının ciddi olabileceği ve futbol hayatının bitebileceği iddia edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 14:45
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 14:45
Gençlerbirliği'nden Giovanni Sio açıklaması: Kan değerlerinde standart dışı değerler saptanmıştır

Gençlerbirliği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

İttifak Holding Konyaspor maçı sonrası rahatsızlanan sporcumuz Giovanni Sio‘nun Ankara Acıbadem Hastanesi’nde yapılan tetkiklerinde bazı kan değerlerinde standart dışı değerler saptanmıştır.

Ankara Acıbadem Hastanesi’ndeki uzman doktorlar tarafından kulübümüze “konsültasyonlar sonucunda teşhis için daha ileri tetkikler gerektiği ve futbolcunun bu süreçte antrenmana çıkmasının sakıncalı olabileceği” yönünde görüş bildirilmiştir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu süreçte Ankara’da bulunan futbolcumuzun sağlık durumuyla ilgili gelişmeler kamuoyu ile  paylaşılacaktır.

İHLAS HABER AJANSI'NIN HABERİ ŞU ŞEKİLDE

Bir süredir Gençlerbirliği’nden uzak kalan golcü oyuncu Sio’nun önemli bir hastalıkla mücadele ettiği öğrenildi. Sio, Konyaspor maçından önce yaptığı sosyal medya paylaşımında rahatsızlığının olduğunu ve daha güçlü bir şekilde geri döneceğine inandığını belirtmişti.

Fransa’da tedavisi devam eden Sio’nun durumunun tahmin edilenden kötü olduğu ve sezonun geri kalanında Gençlerbirliği’ne dönmesinin beklenmediği kaydedildi. 32 yaşındaki Sio’nun rahatsızlığının futbol kariyerini tehdit edebileceği belirtiliyor.