Gencer'den Ümit Özat'a sert cevap!

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, kendisi hakkında "Gültekin Gencer, kulübe makarna alamaz" diyen Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat'a sert yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2015 14:46
Değiştirme Tarihi: 03.02.2015 14:46
Gencer'den Ümit Özat'a sert cevap!

Bir televizyon kanalına telefonla bağlanan Gencer, Özat'ın, "Mehmet Aygün olmasa Gültekin Gencer, kulübe makarna alamaz" sözlerine karşılık, "Ümit Özat, bizim kulübü bu kadar iyi biliyorsa, gelsin bunları yüzüme söylesin. Bunları konuşmak bile istemiyorum" ifadelerini kullandı.
 
Ümit Özat'ın, "Gültekin Gencer kulübü küme düşürdü, bu lekesini temizlesin" sözlerine de yanıt veren Gencer, "Kendi kulübü geçen yıl hangi ligdeydi, başkanı geçen yıl hangi ligdeydi, takımı hangi lige düşürmüş, önce bunları bir düşünsün. Bir şeyler söylerken, başkalarına laf atarken, oldukları konumları da gözden geçirmeleri lazım. Bu durum bir acizliktir" şeklinde konuştu.
 
Elazığspor Başkanı Selçuk Cengiz'in kendisinin yakın bir arkadaşı olduğunu da vurgulayan Gencer, Ümit Özat için kendisinden özür dilediğini söyledi. Başkan Gencer, kulübün de Özat'a ceza vermesini beklediğini, ancak bunun olmadığını da sözlerine ekledi.

İlgili Sayfalar: Spor