Gedson Fernandes trafik kazası geçirdi! İşte durumu...

Galatasaray'ın bir süredir yeniden takıma dahil etmeye çalıştığı Benficalı genç futbolcu Gedson Fernandes, Benfica antrenmanı sonrası trafik kazası geçirdi.

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 14:00
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 14:00
Gedson Fernandes trafik kazası geçirdi! İşte durumu...

O Jogo gazetesinin haberine göre Portekizli futbolcu zincirleme kazaya karıştı. 22 yaşındaki oyuncu kazadan yara almadan kurtuldu. Fernandes, Benfica takımından bir görevli tarafından eve götürüldü. 

Benfica'nın Estrela da Amadora ile oynadığı ve 3-1 kazandığı hazırlık maçında Gedson Fernandes mücadeleyi yedek kulübesinde takip etti. 

"SEZON BAŞINDA GALATASARAY'IN KAPISINDAN DÖNDÜ"

Menajer Ahmet Bulut, tivibu'ya verdiği röportajda Gedson Fernandes'in Galatasaray'ın kapısından döndüğünü açıkladı.

"Gedson için şu an erken. Büyük ihtimalle transfer olacak. Benfica'dan ayrılacak. Benim gönlümden geçen Türkiye'ye gelmesi. Bilemezsiniz. İngiltere'de bir kulüp çıkar belki çok büyük para verir. Gedson burada çok mutluydu. Burada oynamak da istiyor. Burada iyi oynadı. Kulübü son güne kadar bekledi ve maalesef vermedi. Hoca da oynatmadı Benfica'da. 1.5 yıllık sözleşmesi var. Bu devre arasında satmaları lazım para kazanmak için. Daha kasım ayındayız. Ocak ayına çok var. Sezon başında Gedson Galatasaray'a transfer olabilirdi. Benfica satmak istemedi."

"BELKİ 2-3 MİLYONA BİTECEK"

Haberlerde çıkan rakamlar değişebilir. Kime göre, neye göre 8. Belki 2-3 milyona bitecek. Ne kadar az olursa o kadar iyi. Çoğu haberler doğru değil. X kulüp 20 milyona vermeye hazır. Bir kulüp teklif yapmadan önce kimseye söylemez. Yaptıktan sonra da kimseye söylemezler, bu gizlidir."

Gedson Fernandes formaya hasret
Sezon başında Galatasaray'dan Benfica'ya dönen Gedson Fernandes, bu sezon sadece 3 maçta forma giyebildi. Fernandes 3 maçta 47 dakika süre alabildi.

Portekiz basınında çıkan haberlere göre Gedson Fernandes, Benfica'nın sözleşme uzatma teklifine olumlu yanıt vermedi.

İlgili Sayfalar: Spor