G.Birliği'nden Ünal Aysal'a tepki ve öfke

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Kaynar, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın divan kurulu toplantısında yaptığı konuşmayla ilgili konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2014 12:12
Değiştirme Tarihi: 19.09.2014 12:12
G.Birliği'nden Ünal Aysal'a tepki ve öfke

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Kaynar, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın divan kurulu toplantısında yaptığı konuşmada Gençlerbiriliği ve Ankaragücü örneklerinin "nezaketsiz bir ifade olarak" değerlendirdiklerini söyledi.

Kaynark yaptığı açıklamada, Aysal'ın divan kurulundaki konuşmasını "şanssızlık" olarak değerlendirmek istidiklerini ifade ederek, şunları söyledi:

"Kültürlü bir spor adamı. Toplantıdaki konuşmasında, 'Duraklayalım mı küçülelim mi, büyüyelim mi? Siz bu kararı verdikten sonra yönetim kurulu gereğini yapar. Tamam başarı istemiyoruz, üçüncülüğe, dördüncülüğe oynayalım, Gençlerbirliği, Ankaragücü gibi oynayalım veya işi şansa bırakalım' sözlerine sitem ediyoruz. Bunları kötü birer örnek olarak kullandığını üzüntüyle okuduk. Bu nezaketsiz ifadeyi bir şansızlık olarak değerlendirmek istiyorum. Umarım kongrede tekrar aday olur ve kazanır ve Galatasaray'la yapacağımız ilk maçta Gençlerbirliği'nin nasıl oynadığını görme imkanı bulur."

"Cavcav doğru ismi arıyor"
Gençlerbirliği'nin teknik direktör arayışlarının sürdüğünü de anlatan Kaynar, "Başkanımız konuyla ilgili yoğun bir çalışma içinde. Hafta boyu tüm mesaisini buna ayırdı. Doğru seçimi yapmak için ince eleyip sık dokuyor. Hafta başında bu süreç sonlanabir ama acele etmektense en doğrusunu bulmak önemli. Başkanımız da bu doğruyu arıyor" şeklinde konuştu.