Gaziantep FK'da bir personelin koronavirüs testi pozitif çıktı

Gaziantep FK sıcak bir gelişme yaşandı. Gelen son dakika bilgilerine göre; Gaziantep FK'da bir kulüp personelinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Test sonuçlarının hala gelmeye devam ettiği Gaziantep FK'da, akşamki antrenman tedbir amaçlı iptal edildi.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 16:48
Değiştirme Tarihi: 29.05.2020 16:52
Gaziantep FK'da bir personelin koronavirüs testi pozitif çıktı

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıktıktan sonra dünyaya yayılan koronavirüs ile mücadele sürüyor... Koronavirüsten spor camiasıda olumsuz olarak etkilendi. Bazı kulüp çalışanları ve sporcuların testlerinin pozitif çıkması herkesi telaşlandırmıştı. Bununla ilgili bir haber de Gaziantep FK'dan geldi. Edinilen son dakika bilgisine göre Gaziantep FK, bir kulüp personelinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu. 

Pozitif vakanın ortaya çıkmasının ardından Gaziantep FK'da akşam yapılacak antrenman iptal edildi. 

İşte Gaziantep FK'dan yapılan yazılı açıklamanın tüm detayları... 

“28.05.2020 Perşembe günü futbolcularımıza, teknik heyetimize ve tüm kulüp çalışanlarımıza Covid-19 koronavirüs testi gerçekleştirilmiştir. Yapılan tetkiklerin ardından, sonuçların tarafımıza ulaşma süreci devam etmekte olup şuana kadar bir personelimizin Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Takımımızın bu akşam saatlerinde gerçekleştireceği antrenman iptal edilmiş olup, gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir. Saygılarımızla”

Haber ile ilgili metin girin!.