Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaraylı yöneticiden Riekerink için Enteresan yorumu

Galatasaraylı yöneticiden Riekerink için Enteresan yorumu

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, sarı-kırmızlıları kısa bir süre önce çalıştırmaya başlayan Riekerink'in ikinci kupasını kaldırmasını

14.08.2016 13:13

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, Turkcell Süper Kupa'da Beşiktaş'ı yendikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Jan Olde Riekerink'in ikinci kupasını kaldırmasına "Enteresan" diyen Nasuhi Sezgin, "Neticede çok gol attık, Muslera hiç gol yemedi; Chedjou attığı için böyle konuşuyorum. Riekerink'in 2. kupası oluyor, enteresan bir şekilde. Bundan sonra lig başlıyor. İlk maçımızı İstanbul'da Karabük'te oynayacağız, sonra deplasman ve milli ara. Serüven başlıyor. Bu sezon şampiyon bitirirsek Avrupa'ya gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın Maraton tribününde koreografi açmasına tepki göstermeleri hakkında açıklama yapması istenen Nasuhi Sezgin, "İstanbul'da yapılan toplantıda sözlü bir anlaşma yapıldı ve kale arkalarında pankart açılacağı konuşuldu. Beşiktaş içeriği iyi bir pankart yapmış. Bu olabilir ama biz de tepki olarak bir toplantı vardı ona katılmadık" diye konuştu.

Taraftarlara ve futbol kamuoyuna mesaj göndere sarı-kırmızılı yönetici, "Galatasaray kupalara alışık bir takım. Biz yönetim olarak taraftarın ve herkesin takdirini bekliyoruz. Bundan sonra umarız taraftarlarımız bize daha çok destek verir, kombine alır ve maça gelirler." dedi.

Sporx.com

Yorumlar | 0
üye profil