Galatasaray’ın yeni transferi Ndiaye İstanbul’a geldi!

Galatasaray’ın yeni transferi Ndiaye İstanbul’a geldi!
Yayınlanma Tarihi: 27.08.2018 19:28 | Değiştirme Tarihi: 27.08.2018 19:30

Galatasaray'ın cumartesi günü KAP'a bildirdiği Badu Ndiaye, İstanbul'a geldi.

Sağlık kontrollerinden geçirilecek olan Ndiaye, daha sonra Galatasaray ile sözleşme imzalayacak. Geçtiğimiz salı günü gelmesi beklenen Ndiaye, prosedürlerin tamamlanmasının ardından yaklaşık bir hafta gecikme ile İstanbul'a geldi

Orta sahasını güçlendirmek isteyen Galatasaray, geçtiğimiz sezon devre arasında Stoke City’ye sattığı Badu Ndiaye’yi yeniden kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Cumartesi günü Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirilen Ndiaye, İstanbul’a geldi.

Sağlık kontrollerinden geçirilecek olan Ndiaye’nin, daha sonra Galatasaray ile sözleşme imzalaması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta oynanan Göztepe maçının ardından Fatih Terim, Ndiaye’nin salı günü takıma katılacağını söylemişti.

Taraftarın merakla beklediği Ndiaye, transferdeki prosedürlerin tamamlanmasının ardından yaklaşık bir hafta gecikme ile İstanbul’a geldi.

İngiltere’den İstanbul’a gelen ve Atatürk Havalimanı’na inen Senegalli yıldız Ndiaye, Sivil Havacılık Terminali’nden çıkarak, basın mensuplarına görünmeden alandan ayrıldı.

Ndiaye, bu akşam oynanacak olan Galatasaray-Alanyaspor karşılaşmasını tribünden takip edecek.