Galatasaray’ın grubunda hangi takımlar var? İlk maç ne zaman? (Şampiyonlar Ligi)

Galatasaray’ın grubunda hangi takımlar var? İlk maç ne zaman? (Şampiyonlar Ligi)
Yayınlanma Tarihi: 29.08.2019 20:16 | Değiştirme Tarihi: 29.08.2019 20:18

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki grubu belli oldu. Peki, Galatasaray’ın grubunda kimler, hangi takımlar var? Galatasaray’ın ilk maçı ne zaman? İşte merak ettiğiniz soruların yanıtı…

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri bugün çekilen kura sonucu belli oldu. Galatasaray’ın rakibi kim, grubunda hangi takımalr var? Galatasaray, Real Madrid maçı ne zaman? Galatasaray’ın ilk maçı kimle, ne zaman hangi gün, tarihi ne? Galatasaraylı taraftarlar tüm bu soruların yanıtını arıyor. Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A Grubu'nda Paris Saint-Germain, Real Madrid ve Club Brugge takımları ile eşleşti.

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman, hangi gün?

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri belli olduktan sonra gözler, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki maçlarına çevrildi. Peki, ilk maç ne zaman? Galatasaray Real Madrid, Galatasaray Paris Saint-Germain, Galatasaray Club Brugge maç tarihleri henüz belli değil. Fakat şimdiden maçlara yoğun ilgi var. Taraftarlar sosyal medyadan Galatasaray’a destek oluyor.

Diğer guruplarda hangi takımlar var?

Şampiyonlar Ligi'nde 2019-2020 sezonunun kura çekimi, TSİ 19.00'da Monako'da yapıldı. Galatasaray, kura çekimine dördüncü torbadan başladı. Türk temsilcisi; Paris Saint-Germain, Real Madrid ve Club Brugge'nin olduğu A Grubu'na katıldı. Kura çekiminde Galatasaray'ı başkan Mustafa Cengiz ve ikinci başkan Abdurrahim Albayrak temsil etti.

Şampiyonlar Ligi'nde grup eşleşmeleri şu şekilde:

A GRUBU: PSG - Real Madrid - Club Brugge - Galatasaray

B GRUBU: Bayern Münih - Tottenham - Olympiakos - Kızılyıldız

C GRUBU: Manchester City - Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb - Atalanta

D GRUBU: Juventus - Atletico Madrid - Bayer Leverkusen - Lokomotiv Moskova

E GRUBU: Liverpool - Napoli - Salzburg - Genk

F GRUBU: Barcelona - Borussia Dortmund - Inter - Slavia Prag

G GRUBU: Zenit - Benfica - Olympique Lyon - Leipzig

H GRUBU: Chelsea - Ajax - Valencia - Lille