G.Saray'dan sürpriz hamle! Bedavaya...

G.Saray'dan sürpriz hamle! Bedavaya...

Gelecek sezonun transfer çalışmalarını yapan Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu sürpriz bir ismi gündemine aldı.

Gelecek sezonun transfer çalışmalarını yapan Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu sürpriz bir ismi gündemine aldı. Fernando Muslera'nın yedeği olarak önemli alternatif düşünen sarı-kırmızılıların 1 numaralı gözdesinin Süper Lig'den olduğu konuşulmaya başlandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Galatasaray'da performansından memnun kalınmayan Sinan Bolat'ın yerine Gökhan Değirmenci'nin transfer edileceği iddia ediliyor. Örümcek Adam lakaplı Kayseri Erciyes'in 1 numarası Gökhan Değirmenci'nin sözleşmesi sona eriyor ve transferi durumunda kulübüne bonservis bedeli ödenmeyecek. Hayalinin milli takım olduğunu açıklayan 26 yaşındaki kaleci, en kısa sürede buraya gelmek istediğini bildirdi. 

Süper Lig'den en beğendiği kaleciyi Fernando Muslera olarak açıklayan Gökhan, "Onur Kıvrak da en iyilerden. İdolüm Oscar Cordoba’ydı." diye konuştu. Gökhan, Süper Lig'de en çekindiği ismin Burak Yılmaz olduğunu söyledi.

Görüntülenme : 4886 Güncelleme Tarihi: 22/04/2015 15:41:00
Yayınlanma Tarihi: 22/04/2015 15:32:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin