Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Eren Derdiyok bombası!

Galatasaray transfer çalışmalarına hız verildi. Kasımpaşa’nın ön liberosu Ryan Donk’la bir süre önce prensip anlaşmasına vardığı öğrenilen Galatasaray Yönetimi, aynı takımdan bir başka yıldızı daha gözüne kestirdi.

22.12.2015 10:48

Devre arasında kale dışında kadrodaki her bölgeyi güçlendirmeyi hedefleyen Sarı-Kırmızılılar, golcü olarak da Eren Derdiyok’u gündemine aldı. Kasımpaşa’da iyi bir sezon geçiren Eren, 16 lig maçında 7 gol atmayı başardı. 1.91 boyundaki oyuncunun bonservisini almak isteyen yönetim, para artı takas formülünü devreye sokmaya hazırlanıyor. 

Jem Karacan, Umut ve Tarık

Teknik direktör Mustafa Denizli’nin çok istediği Eren için birkaç oyuncu şimdiden gözden çıkarıldı. İlk etapta Donk’a karşılık Umut Bulut’u vermeye hazırlanan Galatasaray cephesi, araya Eren Derdiyok’un da girmesiyle, iki oyuncu daha ve 1.5 milyon Euro’dan fazla olmamak kaydıyla para önerisinde bulunmayı düşünüyor.

Umut’un yanında takasa dahil edilecek isimlerin Jem Karacan ve Tarık Çamdal olduğu belirtiliyor. Bu arada, Kasımpaşa cephesinin de Eren Derdiyok transferine sıcak baktığı, gelen haberler arasında.  

Yorumlar | 0
üye profil