Hamzaoğlu 6 ismin üstünü çizdi!

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2015 12:52
Değiştirme Tarihi: 07.05.2015 14:06

Galatasaray'da bir yanda kongre heyecanı yaşanırken, diğer yanda teknik heyet şimdiden gelecek sezonun planlamasını yapıyor.

Galatasaray'da bir yanda kongre heyecanı yaşanırken, diğer yanda teknik heyet şimdiden gelecek sezonun planlamasını yapıyor.

Başkan adayı Dursun Özbek'in "Seçilirsem onunla devam edeceğim" dediği Hamza Hamzaoğlu, mevcut yöneticilerle yaptığı görüşmede, Ozan Tufan için özel istekte bulundu. Hamza hoca, Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu Bursasporlu genç yıldızı ezeli rakiplerine kaptırmamaları gerektiğini söyledi.

Ozan'a karşılık Tarık Çamdal ve Yekta Kurtuluş'un takasta kullanılabileceğini belirten Galatasaray'ın hocası "Onu bünyemize katarsak büyük iş başarmış oluruz. F.Bahçe'den önce harekete geçip işi bitirmeliyiz" dediği kaydedildi.

Diğer yandan Hamza Hamzaoğlu, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Sinan Bolat, Goran Pandev, Gökhan Zan ve Aydın Yılmaz'la yolların ayrılmasını istediğini de yönetime iletti.

Dzemaili'yi verip Tomovic'i alalım

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, yönetimle yaptığı transfer zirvesinde sürpriz bir öneride de bulundu.

Hamzaoğlu, Dzemaili'ye talip olan Fiorentina'dan sağ bek Nenad Tomovic'i alabileceklerini belirtti. Hamza hoca, "Fiorentina ile para konusunda sıkıntı oluyorsa Dzemaili'ye karşılık bize Tomovic'i versinler. Bu bizim için iyi bir avantaj olur" dedi. (Fotomaç)