Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

G.Saray'da büyük sürpriz! 4 isimle yollar ayrılıyor...

G.Saray'da 5 oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Kiralık gönderilen 8 oyuncu geri dönecek. Bekleneni veremeyen Tarık, Yekta ve Dzemaili için formül bulmak da yeni başkanın görevleri arasında...

14.04.2015 09:55

Cimbom'da kongre için geri sayım sürerken, mayıs ayında göreve gelecek yeni yönetimi iç transferde 20'ye yakın futbolcuyla ilgili sıkıntılı bir süreç bekliyor. Sarı-kırmızılı ekipte Eboue, Gökhan Zan, Aydın, Pandev ve Sabri Sarıoğlu'nun sözleşmeleri sezon sonunda bitiyor. Eboue, Gökhan, Aydın ve Pandev'le yolların ayrılması kesin gibi... Sabri'ye ise yeni sözleşme önerilmesi bekleniyor ancak yaşı ilerlediği için 1+1 yıllık teklif yapılması öngörülüyor. Sabri'nin ise 3 yıllık sözleşme talep edeceği gelen haberler arasında. Yeni yönetimi terletecek bir başka konu ise kiradan dönecek oyuncular. Nordin Amrabat, Furkan, Dany, Umut Gündoğan, Ontivero, Oğuzhan, Sercan ve Berk gibi isimler sezonun bitimiyle birlikte geri dönecek.

Tek gözde Nordin

Bu oyunculardan şimdilik sadece Amrabat'a talipler var.Malaga, Sevilla ve West Bromwich Faslı'yı istiyor. Yabancı sayısı yeni sezonda serbest olacağı için Amrabat'ın G.Saray'da kalma ihtimali de var. Furkan, Dany, Umut, Ontivero, Oğuzhan ve Berk içinse kiralık gittikleri takımlardan bonservislerini almak için şu ana kadar talep gelmedi. Sadece Balıkesirspor, Sercan'ın bonservisini almak istedi ama Sercan'ın da PTT 1. Lig'de oynamak istemediği için teklifi reddettiği dile getiriliyor.

Endoğan belirsiz, Sinan rahatsız

Kadro dışı olan Endoğan Adili'nin ne olacağı belirsizliğini korurken, Sinan Gümüş'ün de istediği şansı bulamadığı için rahatsız olduğu sızan bilgiler arasında. Büyük umutlarla alınan ancak bekleneni veremeyen Tarık Çamdal ile Yekta, Bruma ve Blerim Dzemaili'nin durumları da yine yeni yönetimin en fazla mesai harcayacağı konular olacak.

Yorumlar | 0
üye profil