Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sabri'de sürpriz gelişme! Albayrak...

Galatasaray'da yaşanan kaptanlık pazubandı olayının ardındaki gerçek ortaya çıktı.

17.04.2015 09:43

Galatasaray'da yaşanan kaptanlık pazubandı olayının ardındaki gerçek ortaya çıktı.

Affedildiği dönem yeni sözleşme sözü alan tecrübeli futbolcu geçtiğimiz hafta Abdurrahim Albayrak'a son durumu sordu. Fakat Albayrak topu yeni gelecek yönetime attı. Buna çok sinirlenen Sabri, Manisa'da kaptanlık bandını reddetti.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Galatasaray'ın Manisaspor ile oynadığı Ziraat Türkiye Kupası maçında Sabri Sarıoğlu krizi yaşanmıştı... Karşılaşmanın 61. dakikasında Felipe Melo'nun yerine oyuna giren Sabri, Brezilyalı yıldızın verdiği kaptanlık bandını takmak istememiş ve maçın sonuna kadar bu göreve Emre Çolak yapmıştı.

Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Sabri'nin affedildiği dönemde yeni sözleşme sözü verdi. Fakat tecrübeli fubolcu, aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen yeni sözleşme yapılmaması üzerine geçtiğimiz hafta Albayrak ile bir araya gelip neler olduğunu sordu.

Albayrak'ın Sabri'nin yeni sözleşme ile ilgili sorularını geçiştirdiği ve topu yeni yönetime attığı öğrenildi. Bu duruma çok bozulan başarılı futbolcunun Manisa maçında kaptanlık bandını takmayarak yönetime mesaj gönderdiği belirtiliyor. Sabri'nin Karabük maçı öncesi de kriz çıkarıp oynamak istemediğini söylediği fakat Hamza Hamzaoğlu'nun araya girdiği iddia edildi.

Yorumlar | 0
üye profil