Galatasaray'da büyük kriz! İsyan bayrağı...

Taraftarların sevgilisi olan Ataman 6 aydır maaşının ödenmemesi üzerine, "G.Saray sevgim, kazanma hırsım, mücadelem asla bitmez ancak her insanın sabrı, iyi niyetinin bir sınırı var" ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 09.02.2015 11:57
Değiştirme Tarihi: 09.02.2015 11:57
Galatasaray'da büyük kriz! İsyan bayrağı...

Ekonomik olarak tam bir darboğaz içinde olan Galatasaray'da dün şok bir gelişme yaşandı... Her türlü olumsuzluğa rağmen müthiş bir özveriyle görevine devam eden Galatasaray Liv Hospital Antrenörü Ergin Ataman isyan bayrağını açtı. Tecrübeli koç Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Galatasaray sevgim, kazanma hırsım, mücadelem asla bitmez ancak her insanın bir sabrı, iyi niyetinin bir sınırı var" ifadesini kullandı. Bu açıklama Sarı-Kırmızılı camiada adeta şok etkisi yarattı. İstifa sinyali veren Ergin Ataman'ın tam 6 aydır maaş alamadığı, ayrıca yönetimin basketbol şubesine sırtını dönmesi ve oyunculara 2 ay gecikmeli ödeme yapması nedeniyle çok kızgın olduğu belirtiliyor.

Haziran vadeli senedi kabul etmedi
Alınan bilgilere göre Maccabi maçından önce basketboldan sorumlu yönetici Can Topsakal ile görüşen Ataman, kendisine ödemelerine karşılık verilmek istenen haziran ayı vadeli senedi kabul etmedi. Tecrübeli koçun Topsakal'a, "Siz haziranda yoksunuz. Neden bana olmayacağınız dönemle ilgili senet veriyorsunuz" ifadesini kullandığı belirlendi. Ataman'ın nasıl bir yol izleyeceği büyük merakla bekleniyor.
İlgili Sayfalar: Spor