Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Galatasaray'da şok üstüne şok! Seferberlik ilan edildi

Burak Yılmaz hiçbir şeyden çekmedi bu sezon sakatlıktan çektiği kadar... Son olarak İtalya’da kontrolden geçen Kral için “Tam iyileşmeden kesinlikle sahalara dönmemeli” raporu verildi. Lazio’yla ilk maç 18 Şubat’ta. Bu tarihe kadar Burak için sağlık heyeti seferberlik ilan edecek.

23.12.2015 12:27

Burak Yılmaz’la ilgili şok üstüne yeni şok yaşanıyor... 19 Eylül’deki Trabzonspor maçında sakatlanan Kral, Gençlerbirliği ve Fenerbahçe maçlarında toplam 39 dakikayı bulan ‘deneme’ sürecinin ardından tam olarak 29 Ekim’deki Eskişehir maçıyla lige dönebilmişti. Ritmini buluyor derken 14 Aralık’taki Beşiktaş derbisinde artık kendisi için kronikleşen ‘arka adale’ sakatlığı yaşayan Kral’ın bir ay olarak gözüken iyileşme sürecinin iki ayı bulabileceği ortaya çıktı.

Büyük risk altında 

İlk sakatlandığında Almanya’da derdine çare arayan Burak, pazartesi günü kulüp doktoru Yener İnce’yle birlikte bu kez Çizme’nin yolunu tutmuştu. İtalyan doktorlar, “Büyük risk var. Kendini zorlar, tam iyileşmeden dönerse sezonu kapatabilir” uyarısı yaptı. Fransa 2016 nedeniyle Burak’ın durumunu Fatih Terim de yakından takip ediyor. G.Saray sağlık heyeti, 18 Şubat ve 25 Şubat’ta Lazio’yla oynanacak maçlara Kral’ı yetiştirmek için yoğun bir tedavi programı uygulayacak.

Yorumlar | 0
üye profil