Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Adebayor'u almaya gitti! Yönetici Londra'da...

Adebayor'u almaya gitti! Yönetici Londra'da...

Cimbom'da büyük harekat başladı. Genel Sekreter Fatih İşbecer, bonservisi elinde olan Emmanuel Adebayor'un transferini bitirmek için İngiltere'nin yolunu tuttu.

05.01.2016 11:47

Galatasaray'ı yeniden şampiyonluk potasına sokabilmek için yoğun çaba harcayan teknik direktörMustafa Denizli, yönetimle yaptığı son görüşmenin ardından transferde ikinci startı verdi. Orta sahanınDonk'la takviye edilmesiyle yüzü gülen tecrübeli hoca, golcü konusunda da Emmanuel Adebayor'u işaret etti. Başkan Dursun Özbek de bu transfer için görevlendirdiği genel sekreter Fatih İşbecer'iİngiltere'ye gönderdi. 

İşbecer, Londra'da görüşeceği Adebayor ve menajerine Galatasaray'ın teklifini sunacak. Bonservisi elinde olan 31 yaşındaki Adebayor'un Galatasaray'ın önerisini kabul etmesi bekleniyor. İngiltere'de beklediği gibi cazip bir teklif alamayan ve ligin ilk yarısını boşta geçiren Adebayor'la sadece Watford ilgileniyor. AncakTogo'lu golcü Watford'a sıcak bakmıyor. Adebayortransferi gerçekleşmezse Cimbom listedeki diğer adaylara yönelecek.

Yorumlar | 0
üye profil