Galatasaray’a 508 milyonluk gelir!

Galatasaray’a 508 milyonluk gelir!

Galatasaray Kulübü ve Emlak Konut arasında yapılan anlaşmalar kapsamında, kulübün kasasına minimum 508 milyon TL kazanacağı açıklandı.

Galatasaray Kulübü'nün, Riva ve Florya'daki arazilerin değerlendirilmesi konusunda Emlak Konut GYO ile yaptığı anlaşmalardan minimum 508 milyon TL kazanacağı açıklandı.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ, sarı kırmızılı kulüp ile Emlak Konut GYO arasında imzalanan protokoller hakkında bir açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.(Emlak GYO) ile ana ortağımız Galatasaray Spor Kulübü Derneği, mülkiyeti Galatasaray Spor Kulübü Derneğine ait arsalar üzerinde proje geliştirmek üzere protokol imzalamışlardır.

Emlak Konut GYO'nun söz konusu arsalar üzerinde geliştireceği projelerdeki minimum Galatasaray Spor Kulübü Derneği payı 508 milyon 729 bin 251,72 TL olacaktır.

İhale yöntemi ile geliştirilecek projelerden elde edilecek gelirin % 80'i Galatasaray Spor Kulübü Derneği'ne, % 20'si Emlak Konut'a ait olmak üzere paylaşım yapılacaktır."

Görüntülenme : 474 Yayınlanma Tarihi: 29/12/2016 15:50:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin