Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Futbolcular balıkları yedi, kılçığı yönetimin boğazına takıldı!

Futbolcular balıkları yedi, kılçığı yönetimin boğazına takıldı!

Kemer sıkmaya çalışan yöneticiler, iki ziyafet için çıkan 35 bin TL'lik harcama üzerine "Böyle mi tasarruf yapacağız" diyerek isyan etti.

19.12.2015 14:24

Mustafa Denizli, Florya'da ilk iş olarak menüyü değiştirmiş, gazlı içecekler listeden kalkmış, makarna ve pilavın yerini, balık ve etin ağırlıklı olduğu liste almıştı...

6 Aralık'ta tüm takımı Yeşilköy'deki ünlü bir balıkçıya götüren Denizli, Beşiktaş derbisi öncesi bu kez ziyafeti oyuncuların ayağına getirdi. Sarıyer'in ünlü bir restoranı, aşçıları ve birkaç personeli ile birlikte Florya'da hizmet verdi. Derbi öncesinde özel olarak pişirilen bu balıklar, akşam yemeğinde hep birlikte afiyetle yenildi. 

Başkan Özbek'e şikayet ettiler

Ancak derbi yenilgisinin üstüne iki yemek için 35 bin TL'lik faturayı gören yöneticiler 'sudan çıkmış balığa' döndü! Bu duruma tepki gösteren Sarı-Kırmızılılar'ın, "Biz bu şekilde mi tasarruf yapacağız? 

Tesislere balık siparişi nereden çıktı. Bizim aşçımız yok mu?" diyerek isyan ettikleri öğrenildi.

Yöneticilerin, Başkan Dursun Özbek'e de şikayette bulundukları ve 'Bundan sonra dışandan balık sipariş edilmesin' dedikleri öğrenildi. 

Son ziyafette ne yediler

Astana maçı öncesi 6 Aralık'taki moral yemeği Yeşilköy'de yendi. Son olarak Beşiktaş maçı için girilen kamp sırasında Florya'ya balık söylendi. Sarıyer'deki ünlü balıkçı, servis için yüzde 25 hizmet bedeli aldı. Son ziyafette sarı-kırmızılıların 13 kalkan, jumbo karides, Ahtapot, Lagos, Kalamar yediği ortaya çıktı.

Yorumlar | 0
üye profil