Galatasaray Yönetimi, Oyunculardan Maaş Konusunda Tolerans İstedi

Galatasaray Yönetimi, Oyunculardan Maaş Konusunda Tolerans İstedi

Oyuncularla birebir görüşen Galatasaray yönetimi, "Kulübün kasası ortada. Zor günler geçiriyoruz. Gecikmeye anlayış gösterebilirsiniz. Ama kabul etmeyebilirsiniz de..." diyerek yardım ve tolerans istedi.

Galatasaray doludizgin yoluna devam ederken, yerli futbolcular, kaptan Selçuk İnan önderliğinde tam bir Galatasaraylılık dersi verdi.

NAKİT SIKIŞIKLIĞI

Ciddi bir ödeme yüküyle karşı karşıya olan yönetim, geçtiğimiz günlerde futbolcularla birebir toplantılar düzenledi. Sadece yıllık faiz yükünün bile 40 milyon euro olduğu bir dönemde nakit sıkışıklığı yaşayan sarı-kırmızılılar, ödeme takviminde aksaklık olabileceğini bildirmek ve bunun kasım ayından önce aşılamayacağını anlatmak için futbolcularla konuştu.

"PROFESYONEL DAVRANAMAYIZ.."

Yönetim, "Kulübün kasası ortada... Zor günler geçiriyoruz. Bu yüzden karar sizin. Gecikmeye anlayış gösterebilirsiniz. Ama kabul etmeyebilirsiniz de..." diyerek oyunculardan yardım istedi. İlk olarak toplantıya giren Selçuk İnan'ın, "Bu konuda bizler profesyonel davranamayız. Çünkü Galatasaraylıyız. Sizin uygun gördüğünüz takvimde ödemelerin yapılmasında bir mahzur yok. Ancak ihtiyacı olan arkadaşlara öncelik verirseniz iyi olur." demesi büyük takdir topladı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 18:33:47

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin