Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray Yöneticisi Nazifoğlu: Bruma ve Sneijder'e Teklifler Var

Galatasaray Yöneticisi Nazifoğlu: Bruma ve Sneijder'e Teklifler Var

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, "Bizim UEFA'da 60 milyon Euro'luk bütçemiz vardı. Şimdi 5 milyon Euro kotamız var. Kolay değil bizden oyuncu almak." dedi.

18.10.2016 15:39

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Nazifoğlu, Sneijder'in Nazifoğlu, Muslera ve Bruma için de teklifler olduğunu ancak Galatasaray'dan oyuncu almanın zor olduğunu ifade etti.

Galatasaray'daki birlik ve beraberlik havasının ummadıkları şekilde üst seviyeye çıktığını dile getiren Nazifoğlu, "Epeydir görüşemiyoruz transfer bittiğinden beri. Sizlere olumlu bir katkımın olabilmsi için bu toplantıya sizleri davet ettik. Her türlü soruyu sorabilirsiniz. 7 hafta geçti takımdaki kardeşlik ve birlik olgusu bizim bile ummadığımız zirveye ulaştı" dedi.

"MİLLİ TAKIMA ADAM YOLLUYORUZ, SAKATLANIYOR"

Milli takımlarından sakat dönen oyuncular hakkında da konuşan Nazifoğlu, "Milli takım arasındaki maçlardan sonra bizim uzun yıllardır gözlemlediğimiz bir şey olduğu için Milli aralardan sonra takımımıziyi oynuyor. O yüzden Trabzonspor maçında görürsünüz dedim. Maça gelirsek çok koşacağız çok mücadele edeceğiz ve kazanacağız. Ben burada taraftarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Trabzonspor maçında 50.000 aslanı Arena'da görmek istiyoruz. Galatasaray'ımız için bir süre daha stada gelirken kisorunlara katlanmalarını rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil