Galatasaray yeni transferleri tanıttı! Başkan Özbek müjde verdi...

Galatasaray yeni transferleri Denayer, Latovlevici ve Carrasso'ya imza töreni düzenledi.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2017 15:51
Değiştirme Tarihi: 08.09.2017 15:51
Galatasaray yeni transferleri tanıttı! Başkan Özbek müjde verdi...

Galatasaray'da yeni transferler, Denayer, Carrasso ve Latovlevici için imza töreni düzenlendi. Başkan Dursun Özbek başka transfer yapmayacaklarını söyledi.

 

Dursun Özbek: "Transferi bitirdik"

 

İmza töreni, Türk Telekom Stadı'nda yapıldı. Kısa bir konuşma yapan başkan Özbek, "3 yeni futbolcumuzla yaz sezonu transferini Galatasaray olarak bitirdik. Takıma büyük katkı yapacaklarından şüphemiz yok. Asamoah evet yapmak istediğimiz bir transferdi ancak kulübü vermedi. Asamoah hakkındaki istediği devam etmektedir. Ara transferde istediği tekrarlayabiliriz." dedi. Gelen Arda Turan sorusu üzerine Başkan Özbek, "Biz şu an transfer sezonunu kapattık. " diye cevap verdi..

 

Yeni transferlerden Iasmin Latovlevici, Galatasaray'a gelmesinde geçen  sezon Kardemir Karabükspor'da birlikte çalıştığı teknik direktör Igor Tudor'un  büyük katkısı olduğunu vurgulayarak, "Tudor ile profesyonel bir ilişkimiz var,  özel bir ilişkimiz yok. Sistemine uyabileceğini düşündüğü için beni seçti. Çok  farklı takımlarda oynama şansı buldum. Başarımın sırrı çok çalışmaktan geliyor.  Galatasaray'da da hocanın isteklerine konsantre olup, onları yapmaya  çalışacağım." ifadelerini kulandı.

 

Latavlevici, Galatasaray'da daha önce ülkesi Romanya'dan çok sayıda  futbolcunun forma giydiğini hatırlatarak, "Hagi ve Popescu burada oynayanların en  iyileriydi. Ben de onlar gibi bir performans sergilemeyi diliyorum."  değerlendirmesinde bulundu.

 

Jason Denayer de önceki sezon da formasını giydiği Galatasaray'da  kendisini mutlu hissettiğini dile getirerek, "Bana gösterdikleri destek için  taraftarlara teşekkür ediyorum. Galatasaray'da kendimi iyi hissetmemin nedeni  burada bana iyi davranılması. Bundan dolayı aramızda bir kaynaşma oldu."  açıklamasını yaptı.

 

Kaleci Cedric Carrasso ise uzun bir kariyere sahip olduğunu anlatarak,  "Transfer döneminde birçok teklif aldım. Ancak şimdi bunları konuşmanın anlamı  yok. Her şeyin yeri var. Önemli olan Galatasaray'da olmam ve burada oynamam.  Galatasaray'da bir asker gibiyim. Burada takımın başarısı için elimden geleni  yapacağım." şeklinde görüş belirtti.

 

Latovlevici, Denayer ve Carrasso törenin sonunda, yeni sezonda  Galatasaray'da giyecekleri formalarla basın mensuplarına poz verdi.

Etiketler: galatasaray - transfer