'Yolanthe Yenge' paylaştığı fotoğrafla sosyal medyayı salladı!

Alacakları nedeniyle takımdan ayrılacağı öne sürülen Sneijder'in eşi, Galatasaraylı taraftarlara önemli bir mesaj gönderdi.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2014 12:07
Değiştirme Tarihi: 13.10.2014 12:07

Kulüpten alacakları olduğu ortaya çıkan Wesley Sneijder cephesinden, konuyla ilgili ilk tepki geldi. Galatasaray'daki geç ödemenin mağduru olduğu belirtilen oyuncu için Holllanda'da 'Konuyu FIFA'ya taşıyıp serbest futbolcu olabilir' ifadeleri kullanılmıştı. Bunun üzerine, yıldız ismi bonservissiz kadrosuna katma şansı doğan bir çok kulübün kendisiyle ilgilendiği haberleri geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.
Konuyla ilgili Wesley Sneijder henüz bir açıklama yapmazken, beklenen mesajı yıldız futbolcunun eşi geçti. Türkiye'de yaşamaktan memnuniyet duyduğunu her fırsatta dile getiren Yolanthe Cabau, dün gece geç saatlerde sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Üzerine sarı-kırmızılı formayı geçiren ve elinde de 'Galatasaray' yazılı bir topu tutan Yolanthe, "Galatasaray'ı seviyoruz" ifadesini kullandı. Sneijder'in eşinden gelen bu paylaşım, 'Takımı bırakıp gidecek' yorumlarına cevap olarak algılandı.

Haber ile ilgili metin girin!.