Galatasaray Vitor Hugo transferini bitirdi!

Galatasaray Vitor Hugo transferini bitirdi!
Yayınlanma Tarihi: 31.03.2017 11:40 | Değiştirme Tarihi: 31.03.2017 11:40

Yeni sezon için kolları erken sıvayan Galatasaray, Brezilyalı stoper Vitor Hugo ile anlaşmaya vardı.

Galatasaray devre arasında da gündemine gelen Brezilyalı stoper Vitor Hugo’nun transferini bitiriyor.

 

Palmeiras forması giyen 25 yaşındaki futbolcunun menajeri Baster gelecek hafta için İstanbul’a davet edildi. Galatasaray ile Hugo arasındaki ön görüşmelerde taraflar her konuda anlaşma sağlarken, Brezilyalı stoperin alacağı ücret konusunda herhangi bir pürüzün bulunmadığı bildirildi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Görüşmeler olumlu

 

Galatasaray ile Hugo arasındaki görüşmeler olumlu giderken Palmeiras’ı ikna görevi de oyuncunun menajeri Baster’e verildi. Haftaya İstanbul’a gelecek olan Jose Rodriguez Baster’in Palmeiras ile de temaslarla bulunduğu ve Brezilya ekibinin istediği 8 milyon euro bonservis ücretini indirmek için yoğun çaba harcadığı kaydedildi. Baster oyuncusu Melo’yu da son olarak iyi ilişkiler içerisinde olduğu Palmeiras’a vermişti.

 

5 milyon euro

 

Galatasaray, Vitor Hugo’nun bonservisi için 5 milyon euroyu gözden çıkarırken, Teknik Direktör Tudor’un genç futbolcuyu çok beğendiği ve mutlaka alınmasını istediği vurgulandı.

 

Sarı-kırmızılı ekip sezon ortasında Hugo’yu renklerine bağlamak için yoğun çaba harcamış ancak mali konularda anlaşma sağlanamayınca transfer askıya alınmıştı.