Galatasaray, UEFA'dan Ceza Takibinin Sona Ermesini İsteyecek

Galatasaray, UEFA'dan Ceza Takibinin Sona Ermesini İsteyecek

Galatasaray yönetimi, UEFA'ya başvurarak 65 milyon Euro'luk maaş barajının aşılmadığını ocak ayındaki toplantıda gösterip ceza takibinin sona ermesini isteyecek.

Sarı-kırmızılı yönetim geçen sezon Avrupa kupalarına katılabilmek için büyük çaba sarf ederken bir türlü UEFA'yı ikna edememişti.. Mali fair play görüşmelerinde kulübün borçlarının ve oyunculara ödenen yıllık ücretlerin bir hayli yüksek olması sebebiyle UEFA G.Saray'a 1 sezon Avrupa kupalarından men cezası verirken ayrıca kulübün mali durumunun ve yapısının da takip edileceğini belirtip maaş toplamının yıllık 65 milyon Euro'yu geçmemesi şartı koydu...

YILDIZ İSİMLER KADROYA KATILDI

Galatasaray yönetimi de bu sezon Avrupa kupalarında olmamanın büyük şokunu yaşarken bir yandan da takımın gelecek sezon Avrupa'ya gidebilmesi için harıl harıl çalışıp yepyeni bir kadro kurdu. Takımda kullanılmayan oyuncuları ya kiralık ya da bonservisleri ile gönderen yönetim Kolbeinn Sigthorsson, Serdar Aziz, Eren Derdiyok, Tolga Ciğerci, Luis Cavanda, Nigel de Jong, Josue'yi kadroya kattı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/09/2016 16:27:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin