Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray, Tolga Ciğerci transferini KAP'a bildirdi

Galatasaray, Tolga Ciğerci transferini KAP'a bildirdi

Galatasaray Hertha Berlin'den Tolga Ciğerci'yi kadrosuna kattığını borsaya bildirdi ve rakamları resmen açıkladı. 3 yıllık sözleşme imzalayan gurbetçi futbolcu, imza töreninde Fenerbahçe'ye ilginç bir mesaj yolladı.

09.08.2016 09:50

Galatasaray, Tolga Ciğerci için Hertha Berlin'e 3 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceğini borsaya bildirdi. Oyuncuya ise 3 yıl için toplam 6 milyon Euro garanti ücret verilecek. 24 yaşındaki oyuncunun sarı kırmızılılara maliyeti 9 milyon Euro'yu bulacak.

Öte yandan yapılan bildirimde, futbolcunun 8.000.000 Euro net ödemek şartıyla 2017-2018 sezonu sonunda sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı olduğu duyuruldu.

Nazifoğlu: “Tolga’ya teşekkür ederiz”
Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu basın toplantısında "Tolga birçok kulüp tarafından isteniyordu, bizi tercih etti. Kendisine teşekkür ederim" dedi.

“Hayalim Galatasaray’dı”
Tolga Ciğerci basın toplantısında ilk olarak "Transferde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Küçüklükten bu yana hayalim Galatasaray'da oynamaktı. İnşallah Galatasaray'da başarılı olurum" açıklamasını yaptı.

“Fenerbahçe’ye gol attığımda”
Sorulara yanıt veren Tolga Ciğerci, "Hedefim takıma yardım etmek. İnşallah iyi performans sergilerim. Melo ya da orada kim oynadıysa, benim stilim farklı. Kendi stilimi göstermek istiyorum. Fenerbahçe'ye Kadıköy'de gol attığımda hissettiğim fazla bir şey yoktu. Fenerbahçe'ye karşı oynarsam, inşallah yine güzel bir gol atarım. 27 numaralı forma ile oynayacağım" diye konuştu.

Nazifoğlu: “Cezalar hala güncel”
Wesley Sneijder ve Selçuk İnan'ın cezaları hakkında konuşan Levent Nazifoğlu, "Bu cezaların olduğu gerçek, her sene imza karşılığında disiplin talimatları var. İmza karşılığında olmazsa, noter ile yolluyoruz. Bu cezalar var, bu performansla alakalı bir konu, nasıl yönetim bu cezaları verdiyse, affetme yetkisi de var. Bu cezalar şu an günceldir" açıklamasını yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil