Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray taraftarı sırtını döndü!

Galatasaray taraftarı sırtını döndü!

Galatasaray taraftarları Akhisar maçı öncesi Sneijder ve Muslera'ya destek verirken takımın geri kalanına tepki gösterdiler.

17.12.2015 23:59

Galatasaraytaraftarı, Türk Telekom Arena’da oynanan maçta başkan Dursun Özbek ve yönetime olan protestosunu sürdürdü.

Taraftarlar maç öncesi hiçbir futbolcuyu destek için tribüne çağırmadı, “Koca kulüp kalmış birkaç ruhsuza, hepsi çete olmuş gözleri para, sözümüz yok bizim adam olana, hakkınız ödenmez Sneijder­-Muslera” diye bağırdı. Tribünler Galatasaray’ın iki golünü de ıslıklarla protesto etti, “Yönetim istifa” ve “Dursun Özbek istifa” şeklinde tempo tuttu. Taraftarlar sadece Muslera için destek tezahüratında bulundu.

Taraftarlar daha önce olduğu gibi dünkü maçta da teknik direktör Mustafa Denizli için hiçbir destek tezahüratında bulunmadı. Bireysel hatalara tepki gösteren taraftarlar maç sonunda da protestolarını sürdürdü, galibiyete rağmen sarı­-kırmızılı oyuncular yerine Akhisar’da oynayan eski futbolcuları Hasan Kabze’yi tribüne çağırarak alkışladı.

Sırtlarını döndüler

Başkan Dursun Özbek ve yönetimine olan tepkilerini sürdüren taraftarlar sarı­-kırmızılı takımı sırtlarını sahaya dönerek protesto etti. Taraftarlar, ‘Herkes Dursun Sen Durma’ pankartı açtılar. 

Yorumlar | 0
üye profil