Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Galatasaray Sosa'yı alabilir!'

'Galatasaray Sosa'yı alabilir!'

.

03.11.2016 16:13

'EFENDİ' SLOGANI
Başaran: Efendi ve SAYGIBeşiktaş'ın sloganı Efendi ama ben bir öneride daha bulunuyorum: SAYGI. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde çok büyük iş çıkarıyor. Teknik taktik analizden önce şöyle bir durup önce saygı duruşunda bulunalım. Sonra kim oynadı, niye oynadıyı tartışırız.

JOSE SOSA
Başaran: Fenerbahçe'ye gelirse Beşiktaşlılar üzülürSosa'nın adı Fenerbahçe ile geçiyor. Fenerbahçe şampiyonluk yarışında kalırsa devre arasında Sosa'yı alabilir. Kabul edelim ki bu da Beşiktaşlı taraftarları üzer. Nasıl ki onlar Caner ve Gökhan için rakiplerini kızdırıyorlarsa Fenerbahçeliler de aynısını yapar. Sosa Fenerbahçe için psikolojik hamle olur. Futbolda psikolojik savaş da önemlidir. Geçen sezon Pereira bunu çok yaptı. Ligin ikinci yarısının ilk maçı için "Bu bizim şampiyonluk maçımız" dedi mesela...

Er: Galatasaray Sosa'yı alabilirSosa'nın menajeri, Türkiye'de iki kulüpten teklif aldıklarını açıkladı. Galatasaray da Sosa'yı alabilir. 

GÖKHAN TÖRE
Er: Gökhan Töre devre arası dönebilirDevre arası Gökhan Töre'nin Beşiktaş'a dönme ihtimali var. West Ham'da çok mutlu değil.

Başaran: Bence dönmemeliBence dönmemeli. Birinci nedeni; çok az maç oynadı. Bu yüzden Beşiktaş'a yararlı olur mu, soru işareti. İkincisi eğer bedava dönerse alınmalı. Bence orada kalıp takıma girmeli ve West Ham da sezon sonu satın alma opsiyonunu kullanmalı çünkü Beşiktaş'ın paraya da ihtiyacı var. 10 milyon Euro iyi para.

YÖNETİM BAŞARILI MI?Er: Başarı varsa borç çok önemli değilYönetim çok başarılı. Borç çok önemli değil. Borçlanmadan büyüme olmaz. Biri gelip Beşiktaş'ı başarılı yapacaksa varsın borç 3 milyar lira olsun.

Başaran: Orman NRo
KENAN BAŞARANOrman zor zamanda hem yeni takım kurdu hem de stat yaptı. Şimdi 1.3 milyarlık borcu da makul seviyeye çekmeyi başarırsa Nobel Ekonomi Ödülü'ne aday gösterilebilir.İSMAİL EROlcay çok fedakar bir oyuncu. Takımı için herşeyini ortaya koyan; tesislerde takımın neşe kaynağı oyuncularından. Bu aralar belki eski formunda değil ama Şenol Güneş'in değer verdiği bir isim.İSMAİL ERTrabzonspor maçında Oğuzhan oynar, İnler kenarda kalır.KENAN BAŞARANBence de. Güneş'in kafasında şimdiden Benfica maçı vardır. Oğuzhan'ı bu maça kadar oynatarak temposunu yükseltmek isteyecektir.KENAN BAŞARANFabri Napoli maçının gizli kahramanlarından. Gökhan İnler ve Tolgay Arslan'dan daha çok topla buluştu. Hatalı gol de yese Güneş onda ısrar etmeli. Kalede istikrar çok önemli.Tolga'nın da bu durumu kabullenmesi lazım.

Yorumlar | 0
üye profil