Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray 'Nef'es aldı

Galatasaray 'Nef'es aldı

Galatasaray, göğüs reklamında Nef ile anlaştı. Üç yıllığına 31 milyon lira para garantisi alan sarı-kırmızılılar, başarı primlerine göre bu rakamı 52 milyon 500 bin liraya çıkarabilecek.

11.08.2016 03:01

Galatasaray, futbol takımının forma göğüs reklamı için Nef ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Başkan Dursun Özbek ile gayrimenkul firmasının icra kurulu başkanı Erden Timur’un katıldığı imza töreni, Türk Telekom Arena’da yapıldı. Bu anlaşmaya göre Nef, üç yıl için toplam 31 milyon liralık bir destek garantisi verdi. Bunun, performans primleriyle birlikte 52 milyon 500 bin liraya ulaşabileceği dile getirildi.

Transfer konusunda soruları yanıtlayan başkan Özbek, “Takımların gençleşmeye, yenileşmeye ve performansını arttırmaya  ihtiyacı var. Dolayısıyla yaptığımız bütün transferler ve harcamalar bir disiplin içerisindedir. Bu disiplini UEFA kriterleri de bize empoze ediyor. Dolayısıyla, ‘Hele bu transferi yapalım sonra bakarız’ şeklinde yapılmıyor. Biz kendi hesabımızı yaptık. Artık beraber olmak istemediğimiz sporcuları listeledik. Takımımızı da güçlü bir performansa taşıyacak futbolcuları renklerimize katıyoruz. Yaptığımız her şey belli bir matematiğin içindedir” dedi.

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur da uluslararası bir gayrimenkul markası olma hedefiyle yola çıktıklarını anlatarak, şunları söyledi:

“Biz iki sene önce sektör lideri haline geldik. Vizyonumuz uluslararası marka haline gelmekti. Artık uluslararası projelerimizi lanse ederken, bu konuda ülkemizin dünyada önemli bir markası olan Galatasaray ile işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz.”

Yorumlar | 0
üye profil