Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray, Mario Gomez İçin Wolfsburg'la Görüştü

Galatasaray, Mario Gomez İçin Wolfsburg'la Görüştü

Galatasaray yönetimi, Eren Derdiyok'la Mario Gomez'i takas yapmak isteyen Wolfsburg'a mesajı yolladı: Eren'i satmayız, Mario Gomez'i isteriz.

05.10.2016 14:09

Geçen sezonun kötü izlerini silmek için transfer döneminde önemli takviyeler yapan Galatasaray, devre arasında da hareketli günler geçireceğe benziyor. Sarı-kırmızılı ekibin yeni golcüsü Eren Derdiyok'un üstün performansı, Wolfsburg Kulübü'nün dikkatini çekti. Mario Gomez'de hayal kırıklığı yaşayan Alman kulübü, geçtiğimiz günlerde Galatasaray'a sürpriz bir teklifte bulundu. Eren Derdiyok'a talip olan Wolfsburg, 28 yaşındaki golcüye karşılık iki farklı teklif sundu. Birinci teklif 6 milyon euro para, ikincisi ise Mario Gomez takasıydı.

GALATASARAY FORMASI GİYEBİLİR

G.Saray yönetimi Eren'i kesinlikle satmayacakları yanıtını verirken, Mario Gomez'le ilgilenebileceklerini bildirdi. İki kulüp arasında bu görüşmeler olurken, Eren'in Alman menajeri Dirk Hebel de devreye girdi. Hebel hem Eren'e hem de G.Saray'a Wolfsburg'un rakamı artırabilecekleri bilgisini verdi. Ancak Eren de G.Saray yönetimi de teklifle kesinlikle ilgilenmediklerini belirtti. Sarıkırmızılı yönetim ise şimdi Mario Gomez konusunu gündemine aldı. Eğer maliyeti uygun olursa 31 yaşındaki golcü ligin 2. yarısından itibaren Galatasaray forması giyebilir.

Yorumlar | 0
üye profil