Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galatasaray Maicon transferini borsaya bildirdi!

Galatasaray Maicon transferini borsaya bildirdi!

Galatasaray Brezilyalı stoper Maicon ve kulübü Sao Paulo ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

29.06.2017 14:57

Galatasaray'ın yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Galatasaray Sportif AŞ, Macion'un transferi konusunda futbolcu ve kulübü ile transfer görüşmelerine başlandığını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Profesyonel futbolcu Maicon Pereira Roque'nin Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ve kulübü Sao Paulo FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır.  

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Yola çıktı, geliyor
Galatasaray, Gomis ve Belhanda'nın ardından Maicon'u da İstanbul'a getiriyor. Brezilya'da Sao Paulo forması giyen 28 yaşındaki oyuncunun bu akşam saat 22.00'de İstanbul'a geleceği belirtildi.

Prensip anlaşması sağlanan Brezilyalı stoper ile son görüşmelerin ardından sözleşme imzalanması bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sao Paulo'ya veda mesajı 
Maicon, sosyal medya üzerinden formasını giydiği Sao Paulo'ya bir veda mesajı yayınladı.

Maicon, veda mesajında ''Burada 1.5 yıl elimden gelenin en iyisini yaptım. Destekleri için taraftara teşekkür ediyorum. Burası hep kalbimde olacak'' dedi. 

28 yaşındaki Brezilyalı yıldız oyuncu ile önümüzdeki günlerde Galatasaray ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Sarı-kırmızılılar bu transfer için Brezilya ekibine 7 milyon euro ve 1 milyon euro bonus ödeyecek. Başarılı savunmacı ise Galatasaray'dan yıllık 2.6 milyon euro kazanacak. 

Galatasaray, 3.5 milyon euro peşin, kalan 3.5 milyon euro'yu ise önümüzdeki yılın Ağustos ayına kadar 2 taksit halinde ödeyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil